Laipni lūgti Starptautiskās Ēriha Fromma biedrības (SĒFB) mājas lapā!

Te mēs informējam par SĒFB pasākumiem, darba grupām un citām aktivitātēm, kā arī sniedzam ziņas par mūsu darbības saturu. Ērihs Fromms (1900-1980) ir labi pazīstams gan kā psihoanalītiķis un sociālpsihologs, gan kā au-tors un 20. gadsimta ievērojams humānists. Ērihs Fromms gandrīz kā neviens cits no Vācijā dzimušajiem humāno zinātņu pārstāvjiem ir dar-bojies visā pasaulē. Viņa raksti un atziņas tiek lasītas un pārņemtas visā pasalē. Starptautiskā Ēriha Fromma biedrība kalpo starptautiskā mēroga darbinieka un pasaules nozīmi ieguvušā Ēriha Fromma atziņu un ideju saglabāšanai, pētīšanai, tālākai attīstībai un popularizēšanai.

To Rainer Funk´s 70th birthday

The board of the international Erich Fromm Society extends its wishes to Rainer Funk on his 70th birthday. We wish him all the best, great strength, productivity and humor. Rainer Funk is Erich Fromm's last assistant and executor. He was material to the foundation of the International Erich Fromm Society, has been a member of the board from the beginning, and gave and gives it face and profile through his tireless work. For this, we thank him and wish for many more years of cooperation.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.